SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Help
hy: Օգնություն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
