SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Help
it: Aiuto

en: Modules
it: Moduli

en: Configure
it: Configura

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Appearance
it: Aspetto

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Blue
it: Blu

en: Top center
it: Centro in alto

en: Bottom center
it: Centro in basso

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Site branding
it: Branding del sito
