SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Modules
jv: Modul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
