SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Blue
ka: ლური
