SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Help
kk: Көмек

en: Modules
kk: Модульдер

en: Configure
kk: Баптау

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Blue
kk: Көк

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі
