SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Help
km: ជំនួយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
