SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Blue
ku: شین

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
