SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Help
lv: Palīdzība

en: Modules
lv: Moduļi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Appearance
lv: Izskats

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Blue
lv: Zils

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots
