SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Appearance
mg: Endrika

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
