SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Help
ml: സഹായം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
