SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Help
ms: Bantuan

en: Modules
ms: Modul-modul

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Appearance
ms: Penampakan

en: Blue
ms: Biru

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
