SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Modules
my: Module များ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
