SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Help
ne: सहयोग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Appearance
ne: रूप

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ
