SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Administration
sk: Administrácia

en: Help
sk: Pomoc

en: Modules
sk: Moduly

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Blue
sk: Modrá

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
