SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Administration
sq: Administrimi

en: Help
sq: Ndihmë

en: Modules
sq: Modulët

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Blue
sq: Blu
