SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Modules
sv: Moduler

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Appearance
sv: Utseende

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Blue
sv: Blå

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Emerald
sv: Smaragd

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Accent color
sv: Accentfärg
