SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Modules
th: โมดูล

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
