SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Administration
ur: تنظیم

en: Help
ur: مدد

en: Modules
ur: موڈیولز

en: Configure
ur: ترتیب
