SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Administration
af: Administrasie

en: Help
af: Hulp

en: Configure
af: Verstel

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Blue
af: Blou

en: Drupal core
af: Drupal kern
