SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Help
am: እርዳታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Configure
am: ውቀር

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ
