SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Administration
ar: الإدارة

en: Help
ar: مساعدة

en: Modules
ar: الوحدات

en: Configure
ar: ضبط

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Appearance
ar: المظهر

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Bottom left
ar: أسفل اليسار

en: Blue
ar: أزرق

en: Drupal core
ar: نواة دروبال

en: Top center
ar: الأعلى في الوسط

en: Bottom center
ar: الأسفل في الوسط

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع
