SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Administration
ast: Alministración

en: Help
ast: Aida

en: Modules
ast: Preseos

en: Configure
ast: Configurar

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Appearance
ast: Aspeutu
