SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Administration
bs: Administracija

en: Help
bs: Pomoć

en: Modules
bs: Moduli

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici
