SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Administration
ca: Administració

en: Help
ca: Ajuda

en: Modules
ca: Mòduls

en: Configure
ca: Configura

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Appearance
ca: Aparença

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Blue
ca: Blau

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Site branding
ca: Marca del lloc
