SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Administration
cs: Administrace

en: Help
cs: Nápověda

en: Modules
cs: Moduly

en: Configure
cs: Nastavení

en: Page title
cs: Název stránky

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Blue
cs: Modrý

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
