SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།
