SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Modules
el: Μονάδες

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Blue
el: Μπλε

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
