SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Administration
eo: Administrado

en: Help
eo: Helpo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Configure
eo: Agordu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Blue
eo: Blua

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno
