SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Administration
et: Haldus

en: Help
et: Abi

en: Modules
et: Moodulid

en: Configure
et: Seadistus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Appearance
et: Välimus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Blue
et: Sinine

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Top center
et: Ülemine keskmine

en: Bottom center
et: Alumine keskmine

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Site branding
et: Saidi bränding
