SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Help
fi: Ohje

en: Modules
fi: Moduulit

en: Configure
fi: Määrittele

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Blue
fi: Sininen

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Accent color
fi: Korostusväri
