SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Configure
fr: Configurer

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Appearance
fr: Apparence

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Blue
fr: Bleu

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Bottom center
fr: En bas au centre

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Accent color
fr: Couleur d'accentuation
