SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Administration
gl: Administración

en: Help
gl: Axuda

en: Modules
gl: Módulos

en: Configure
gl: Configurar

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Blue
gl: Azul

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Top center
gl: Arriba centrado

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Site branding
gl: Marca do sitio
