SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Help
gu: મદદ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Blue
gu: વાદળી

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય
