SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Administration
he: ניהול

en: Help
he: עזרה

en: Modules
he: רכיבים

en: Configure
he: הגדרות

en: Page title
he: כותרת דף

en: Appearance
he: מראה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Blue
he: כחול

en: Drupal core
he: ליבת דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Navigation mode
he: מצב הניווט
