SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Content
id: Konten

en: Administration
id: Administrasi

en: Help
id: Bantuan

en: Modules
id: Modul

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Page title
id: Judul halaman

en: Appearance
id: Penampilan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Blue
id: Biru

en: Top center
id: Tengah atas

en: Bottom center
id: Tengah bawah

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs
