SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Administration
is: Stjórnun

en: Help
is: Hjálp

en: Modules
is: Einingar

en: Configure
is: Stilla

en: Page title
is: Titill síðu

en: Appearance
is: Útlit

en: Blue
is: Blár
