SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Administration
ja: 管理

en: Help
ja: ヘルプ

en: Modules
ja: モジュール

en: Configure
ja: 設定

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Appearance
ja: テーマ

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Blue
ja: ブルー

en: Drupal core
ja: Drupal コア

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Bottom center
ja: ボトム 中央

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Site branding
ja: サイトブランディング
