SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Indigo
kn: ವಜ್ರನೀಲಿ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
