SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Administration
lt: Administravimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Modules
lt: Moduliai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Bottom right
lt: Apatinis dešinys

en: Bottom left
lt: Apatinis kairys

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Top center
lt: Viršutinis centras

en: Bottom center
lt: Apatinis centras

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
