SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Help
mn: Тусламж

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Appearance
mn: Харагдац
