SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
