SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Administration
nl: Beheer

en: Configure
nl: Instellen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Blue
nl: Blauw

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Top center
nl: Middenboven

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Accent color
nl: Accentkleur
