SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Help
nn: Hjelp

en: Modules
nn: Modular

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
