SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Administration
oc: Administracion

en: Help
oc: Ajuda

en: Modules
oc: Moduls

en: Configure
oc: Configurar

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Blue
oc: Blau

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
