SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Administration
pl: Administracja

en: Help
pl: Pomoc

en: Modules
pl: Moduły

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Blue
pl: Niebieski

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Top center
pl: Górny środek

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Site branding
pl: Marka witryny
