SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Help
ps: مرسته

en: Configure
ps: سازول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ
