SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Administration
ro: Administrare

en: Help
ro: Ajutor

en: Modules
ro: Module

en: Configure
ro: Configurează

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Appearance
ro: Aspect

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Blue
ro: Albastru

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului
