SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Administration
ru: Администрирование

en: Help
ru: Справка

en: Modules
ru: Модули

en: Configure
ru: Настроить

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Appearance
ru: Оформление

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Blue
ru: Синий

en: Drupal core
ru: Ядро Drupal

en: Top center
ru: Вверху в центре

en: Bottom center
ru: Внизу в центре

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Project page
ru: Страница проекта

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Site branding
ru: Брендинг сайта
