SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Administration
si: පාලනය

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Appearance
si: පෙනුම
