SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Help
sl: Pomoč

en: Modules
sl: Moduli

en: Configure
sl: Nastavi

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Appearance
sl: Izgled

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
